TROĆ INY w Poczerninie

TROĆ INY w Poczerninie
W dniu 13.02.2022 w Poczerninie w okolicach Stargardu, odbyły się zawody spinningowe Koła Miejsko-Gminnego nr 36 w Nowogardzie.

Zawody trwały cztery godziny. Rozpoczęły się o godzinie 8:00 i trwały do 12:00. W zawodach wzięło udział 17 zawodników. Na tak niską frekfencje na pewno wpłynął okres chorobowy, który z listy zawodników wykreślił kilka osób.

Po przybyciu na zaplanowane miejsce zbiórki, wędkarze zostali poczęstowani ciepłą kawą oraz herbatą. W zastępstwie Prezesa Mariusza Bedyńskiego,  zawody otworzył Bogdan Rekowski. Krótko przywitał wszystkich zawodników na kolejnych zawodach spinningowych w tym roku i przedstawił ogólne zasady zawodów. Zwrócono dużą uwagę na bezpieczeństwo nad wodą.

Wszyscy zawodnicy rozeszli się wzdłuż brzegów rzeki, intensywnie szukając tej jednej upragnionej ryby. Niestety pomimo czterogodzinnego biczowania wody, nikomu nie udało się przechytrzyć żadnej ryby. Rzeka Ina przywitała zawodników  bardzo wysokim stanem wody. Ostanie ulewy miały na pewno znaczący wpływ na taki stan rzeki.  Mimo świetnej atmosfery i bardzo dobrej pogody rzeka Ina nie obdarowała żadnego z zawodników rybą. Wybiła godzina 12:00 oznaczająca koniec zmagań. Wszyscy zawodnicy stawili się na miejscu zbiórki.  gdzie na zakończenie czekała na nich pyszna grochóweczka z wkładką.

Mimo braku zwycięzcy, zawody były dobrym momentem na spotkanie się z kolegami z Koła i wymianie doświadczeń. Wielu z zawodników wymieniało się informacjami na temat aktualnej sytuacji nad naszymi wodami. Dało się usłyszeć że wielu z Nas nie może się doczekać wiosny, a co za tym idzie wzmożonych brań ryb.

Na zakończenie, Sędzia Główny Bogdan Rekowski podziękował za udział w zawodach.

© 2018 JoomShaper, All Right Reserved