Zawody

Powiatowe Zawody Spławikowe dla młodzieży

W dniu 24 sierpnia 2019r. sobota/ Koło Pzw Maszewo organizuje Powiatowe Zawody Spławikowe dla młodzieży do lat 16 zrzeszonej w Kołach Powiatu Goleniowskiego. Do udziału w zawodach zapraszamy 3 osobowe drużyny. Zawody zostaną rozegrane na pozyskanym w br. stawie o powierzchni ok 1,5 ha i średniej głębokości 1,5-2m ,położonym praktycznie w centrum Miasta przy ul. Spacerowej. Został on wiosną intensywnie zarybiony m.in. kroczkiem karpia. Staw zostanie udostępniony do wędkowania w m-cu sieprpniu.
Aktualnie karpie już ważą ok 1kg. -przydadzą się mocniejsze zestawy, ponadto występują w zbiorniku liny, karasie i płocie.

Patronat nad zawodami przyjął Starosta Goleniowski. Dla wszystkich organizator zapewnia napoje, posiłek oraz puchary, atrakcyjne nagrody i upominki. Zawody rozegrane zostaną w godz. 14-17. Szczegółowy program zostanie dostarczony później.

Chętni będą mogli wziąć również w festynie miejskim odbywającym się na obok łowiska w Parku Kultury i Sportu. Szczegółowe informacje tel. 669007772. Proszę o kontakt i wstępną informację czy jesteście Państwo zainteresowani udziałem.

Pozdrawiam
Wojciech Kozłowski-Prezes

© 2018 JoomShaper, All Right Reserved