Zawody

Zawody z okazji Dnia Dziecka 11.07.2021

W dniu 11.07.2021 na Jeziorze Nowogard odbyły się zawody wędkarskie dla dzieci z okazji Dnia Dziecka które zorganizowała Rada d/s Dzieci i Młodzieży przy Kole P.Z.W. nr. 36 N-d wraz z Zarządem Koła. Ogółem startowało 13-o dzieci. Dzieci i Rodziców Przywitał sędzia gł. B Kondratowicz ,omówił sposób połowu ryb, życzył dzieciom udanych połowów. Uczestnicy zawodów byli podzieleni wiekowo :7-10 lat ; 11-12 lat ; 12-14 lat. Po wylosowaniu nr. startowych dzieci wraz z rodzicami udali się na wyznaczone stanowiska. Zawody trwały 2-e godziny. O godzinie 8.45 rozpoczęto zawody. W trakcie zawodów dzieci zostały poczęstowane napojami, owocami oraz słodyczami. O godz. 10.45 zakończono rywalizację i Komisja Sędziowska przystąpiła do ważenia złowionych przez dzieci ryb a po ważeniu wszystkie ryby wróciły do wody. Po podliczeniu Komisja Sędziowska ogłosiła wyniki. Dzieci w wieku 7-10 lat zajęli następujące wyniki:
1 miejsce- Teodorczyk Anna - wynik 1,27 kg.

3 miejsce- Nocek Mateusz
W rywalizacji o największą rybę nagrodę zdobyła zdobywczyni 1 miejsca w swojej kategorii Anna Teodorczyk.

Zwycięzcy poszczególnych kategorii otrzymali puchary natomiast wszyscy uczestnicy otrzymali wspaniałe upominki z których byli bardzo zadowoleni. Na zakończenie zawodów dzieci poczęstowano pysznymi kiełbaskami.
Zawody przeprowadzono pod nadzorem sędziów:
1. Sędzia GŁ. Bogdan Kondratowicz
2. Sędzia sekr. Danuta Rekowska
3. Stanisław Motyl
4. Mariusz Bedyński
5. Wojciech Bonifrowski

Za udział dzieci w zawodach oraz sędziom w imieniu Pana Prezesa Koła Nr. 36 w Nowogardzie Kazimierza Ziemby podziękował Sędzia Gł. Bogdan Kondratowicz życząc miłych i bezpiecznych wakacji.
Sponsorami upominków byli:
Tadeusz Kozioł - który wręczył piękny kołowrotek najmłodszemu uczestnikowi zawodów.
Lidl - w osobie Tomasza Torunia.
Sklep Wędkarski " Wędkarz" Nowogard

Notatkę z zawodów sporządził Bogdan Kondratowicz natomiast sesje zdjeciową wykonał Bedyński Mariusz.